Завод Порошенка Ленінська кузня вирішив змінити назву і форму власності

17 лютого 2017, 22:06
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Суднобудівний завод Ленінська кузня в Києві, що належить президенту Петру Порошенку, має намір змінити назву підприємства та форму власності з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство

Про це повідомили на підприємстві, пише ZN.

Як повідомляється, дане рішення буде прийнято на зборах акціонерів 30 березня.

Також на зборах планується затвердити річний звіт підприємства за 2016 рік, а також - порядок розподілу прибутку за 2016 рік, прийняти рішення про обрання генерального директора, членів наглядової ради, ревізійної комісії, а також розглянути інші питання.

Відео дня

Раніше Київський суднобудівний завод вирішив ремонтувати кораблі військово-морських сил і буде робити це не в столиці, а в Ізмаїлі.

Нагадаємо, в 2015 році Верховна Рада прийняла закон про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду і символіку. Він набув чинності 21 травня.

Для інформування про нові назви Український інститут національної пам'яті опублікував інтерактивну карту "Нарис нової карти нової України".


Декомунізація в Україні - державна політика ліквідації ідеологічної спадщини радянського періоду історії. Вона включила в себе заборону комуністичної партії та її символіки, знесення пам'ятників, присвячених радянським державним і партійним діячам, зміна топонімів та інших назв, криміналізацію відкритого висловлювання комуністичних ідей, а також відновлення та збереження пам'яті про борців за незалежність України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X