Завод Фірташа відновив роботу після тривалого простою

1 листопада 2017, 16:07
Підприємство Сєвєродонецьке об'єднання Азот Ostchem відновило роботу

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Підприємство отримало першу продукцію після тривалого простою - відновлений випуск аміачної селітри.

"На нашому підприємстві відновлено роботи по всьому технологічному ланцюжку - від прийому аміаку до отримання мінеральних добрив. Відновлено роботу енергетичних підрозділів і двох технологічних цехів: виробництва азотної кислоти і виробництва аміачної селітри. Випущені мінеральні добрива будуть поставлятися вітчизняним аграріям", - розповів глава правління Азоту Леонід Бугаєв.

Відео дня

Відзначається, що у листопаді Сєверодонецький Азот Ostchem планує випустити 51 тис. тонн аміачної селітри.

Нагадаємо, що у березні Укртрансгаз почав обмеження газопостачання підприємствам Рівнеазот, Сєвєродонецьке об'єднання Азот і черкаський Азот.

Також у червні повідомлялося, що підприємства черкаський Азот, Рівнеазот і Сєверодонецький Азот відновлюють виробництво добрив після більш ніж тримісячного простою.


Ostchem - холдингова компанія, що входить у фінансово-промислову групу компаній Group DF Дмитра Фірташа. В Україні Ostchem об'єднує 4 заводи хімічної промисловості: концерн Стірол, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, черкаський Азот і Рівнеазот. Дистрибуцію мінеральних добрив забезпечує компанія Украгро НПК, а транспортування - порт Ніка-Тера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X