Підприємство Фірташа отримало право на поставки до Китаю

6 вересня 2017, 13:11
Запорізький титано-магнієвий комбінат Group DF Дмитра Фірташа пройшов сертифікацію в одного з найбільших китайських споживачів титанової губки - компанії GoldSky

Про це повідомили в прес-службі комбінату.

"Право поставляти титанову губку китайської компанії ЗТМК отримав після завершення комплексного аудиту, проведеного уповноваженими фахівцями GoldSky", - відзначили в прес-службі.

Відео дня

Проходження сертифікації найбільших міжнародних покупців титанової продукції є частиною програми розширення ринків збуту ЗТМК.

У Group DF додали, що завдяки виходу ЗТМК на міжнародний ринок, в України з'явилися шанси стати потужним гравцем у так званому "титановому клубі", до якого входять Китай, Японія, Америка, Росія та Казахстан.


Запорізький титано-магнієвий комбінат - єдиний в Україні та Європі виробник губчатого титану. Входить до Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа.

Концерн GoldSky є титановим підрозділом китайської державної фінансово-промислової групи XiangTou Holding Group. Компанія входить до TOP-5 найбільших споживачів титанової губки в Китаї з активами в майже $700 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X