Завод Ахметова відклав модернізацію через введені ЄС мита

3 жовтня 2017, 09:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Меткомбінат Запоріжсталь скоректує і змістить на півроку реалізацію проекту будівництва киснево-конвертерного цеху (ККЦ) в зв'язку з введенням мит на гарячекатаний прокат в Євросоюзі

Про це заявив гендиректор підприємства Ростислав Шурма, повідомляє UAprom.

"На комбінаті залишився один великий проект - будівництво ККЦ. Ми зробили проект і базовий інжиніринг. Але з огляду на тенденції в Євросоюзі і перспективу введення мит (на гарячекатаний прокат, - ред.), ми переглянули наш проект", - сказав він.

Відео дня

За словами Шурми що раніше планувалося "побудувати два 300-тонних конвертора з 2-ма струмковими машинами безперервного лиття заготовок і двома прокатними модулями. Однак, Запоріжсталь піде по шляху одного прокатного модуля з двома 1-струмковими МБЛЗ і трохи знизить продуктивність".

Але також додав, що комбінату доведеться зрушити плани на півроку, але вже найближчим часом Запоріжсталь приступить до будівництва ККЦ.


Запоріжсталь - український металургійний комбінат у Запоріжжі, одне з містоутворюючих підприємств. Є одним з найбільших металургійних підприємств Європи і з 2011 року входить до групи Мінвест.

Відзначимо, що групі Метінвест бізнесмена Ріната Ахметова, належить понад 50% акцій Запоріжсталі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X