Завдяки електронним гарантіям у бізнесу з'явилася можливість виходу на нові ринки

2 вересня 2016, 15:30
Тепер участь у тендерних торгах стала більш простою і швидкою. Завдяки електронним гарантіям у бізнесу з'явилася можливість виходу на нові ринки, підвищення конкурентоспроможності своєї продукції, економії часу на оформлення тендерної документації. Все, що вам необхідно – це отримати електронну гарантію.

Для чого потрібні гарантії?

Перш за все, ця послуга необхідна учасникам тендерних торгів. Проведення тендеру – витратний і серйозний процес, тому його організаторам і учасникам необхідні гарантії виконання умов торгів, а також безпеки власних фінансових вкладень.

Відео дня

Саме для врегулювання цих питань і оформлюється гарантія. Відповідно до Закону України «Про публічні торги» електронні гарантії необхідно оформляти для участі в тендерах через систему ProZorro, якщо згідно з вимогами замовника забезпеченням угоди виступає гарантія. Одним з основних переваг електронної гарантії також є цифровий підпис, який неможливо підробити і легко перевірити на сайті Міністерства юстиції.

Заступник голови правління UKRSIBBANK Костянтин Лежнін відзначає й інші переваги електронної гарантії:

  • можливість брати участь в електронних конкурсних торгах, отримуючи доступ до нових ринків;
  • прискорений процес надання необхідного документа;
  • можливість брати участь у державних закупівлях електронної системи ProZorro.

Ми йдемо в ногу з часом

UKRSIBBANK ретельно стежить за всіма корисними нововведеннями і поспішає надати клієнтам якісні та інноваційні послуги. Саме тому з серпня 2016 року в нашому банку відкрилася можливість оформлення електронної гарантії.

UKRSIBBANK пропонує вам:

  • беззаперечну надійність – будучи учасником міжнародної банківської групи BNP Paribas, яка перемогла у найпрестижнішій номінації «Кращий банк світу» за версією журналу Euromoney, наш банк є взірцем бездоганної репутації та надійності;
  • багаторічний досвід у наданні тендерних гарантій;
  • оперативність оформлення послуги;
  • вигідну ціну за надання гарантії (0,2% min 1000 UAH).

Рухайтеся в майбутнє разом з нами!

Показати ще новини
Радіо NV
X