Затримка рейсів у Борисполі: Укртатнафта припинить відвантаження авіапалива через конфлікт з ДФС

30 січня 2019, 11:13

Укртатнафта призупинить виробництво і відвантаження авіапалива через блокування погашення податкових векселів Державною фіскальною службою.

У прес-службі компанії повідомили, що оформлення векселів здійснюється відповідно до змін положень Податкового кодексу, які набули чинності 1 січня 2019 року.

"Оскільки процес погашення податкових векселів залишається заблокованим ДФС, це з початку січня призвело до блокування коштів компанії в сумі 131 млн грн", - уточнили в компанії.

Відео дня

Там додали, що ДФС застосувала до Укртатнафти штрафні санкції в розмірі 13 млн грн за поставку палива в святкові дні 1-2 січня, коли фіскальні органи не здійснювали прийом і реєстрацію векселів.

Про ситуацію, що склалася з відсутністю механізму погашення податкових векселів при реалізації гасу компанія проінформувала керівництво країни.

У компанії заявили про наявність залишків палива в аеропорту Бориспіль (2,2 тис. тонни), які може постачати. У той же час Укртатнафта змушена припинити виробництво і відвантаження сировини через відсутність реакції державних органів і позиції ДФС.

Напередодні авіакомпанія Міжнародні авіалінії України повідомила про затримку на 1-2 години 22 авіарейсів в аеропорту Бориспіль через збій в заправці літаків паливом.

Показати ще новини
Радіо NV
X