Заступник голови НБУ Рашкован йде з центробанку і створить інвесткомпанію

6 липня 2016, 10:38
Заступник голови Національного банку України (НБУ) Владислав Рашкован з 1 серпня завершує свою роботу в центральному банку

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"З 1 серпня 2016 року Владислав Рашкован завершує роботу на посаді заступника голови НБУ... Процес реформ продовжується, вони вже стали незворотними. За цей час Нацбанк став лідером реформ в державі, а Владислав Рашкован – справжнім агентом змін в перебудові фінансового сектору", – зазначає голова НБУ Валерія Гонтарева.

Відео дня

Владислав Рашкован також прокоментував ситуацію.

"Багато зроблено, багато ще треба зробити, але я вважаю свою місію по закладці фундаменту реформ виконаною. Зараз я маю в планах вийти на наступний і новий для себе рівень і відповісти на нові актуальні для мене виклики", – заявив він.

Також на своїй Facebook-сторінці Рашкован заявив, що має намір спільно з генеральним директором групи терміналів ТІС (Одеська обл.) Андрієм Ставницером створити компанію SD Capital для залучення в Україну інвестицій великих іноземних компаній.


У квітні 2014 року його призначили головою департаменту стратегії та реформування банківської системи НБУ, також він увійшов до правління Нацбанку. З листопада того ж року Рашкован став заступником Гонтаревої.

Показати ще новини
Радіо NV
X