Заступник директора Укрпошти розповів, скільки втрачає компанія на доставці пенсії

17 серпня 2018, 08:12

Перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Чернявський розповів, що компанія втрачає 19 грн на кожній доставці пенсії.

Про це він сказав Українським Новинам.

"Ми на кожній доставці пенсій 19 грн втрачаємо, собівартість доставки вища на 19 грн, ніж винагорода за тарифом, який діяв, ну або діє досі", - сказав він.

Відео дня

За його словами, Укрпошта ніяк не може домогтися затвердження тарифів, розрахованих на підставі оновленої мінімалки в зв'язку з доставкою пенсій через мережу Укрпошти, що насамперед стосується сільської мережі.

При цьому компанія веде технічні консультації з Мінфіном, за участю Мінсоцполітики, Пенсійного фонду.

"Поки рішення не знайдено, але я дуже сподіваюся, що це рішення незабаром все-таки з'явиться і це зніме питання життя і смерті Укрпошти, оскільки Міністерство інфраструктури новий тариф прийняло ще в листопаді минулого року і питання тільки в тому, щоб цей тариф почали застосовувати", - додав Чернявський.

При цьому він зазначив, що в структурі собівартості послуги більш ніж 70% становить зарплата листоноші або оператора зв'язку і очікуване додаткове підвищення мінімальної зарплати до 4 200 грн для Укрпошти виявиться непосильним в плані забезпечення необхідного рівня зарплати листоношам.

Зазначимо, що Чернявський подав у відставку з 31 серпня.

Раніше Чернявський на зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів Національної спілки журналістів розповідав про критичне становище Укрпошти, так як вже півроку залишається неврегульованим питання про тарифікацію Пенсійного фонду.

Нагадаємо, що Укрпошта в 2017 році отримала 203 млн грн збитку, при цьому чистий дохід компанії збільшився на 19,6% до 5,5 млрд грн порівняно з 2016 роком.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо NV
X