Засновнику сервісу YouControl Мільману заборонили залишати Україну

3 січня 2018, 12:35

Засновнику сервісу YouControl Сергію Мільману, якого підозрюють в незаконному доступі до реєстрів, суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в 51 тис. грн

Про це повідомляється на сторінці YouControl в Facebook.

Згідно з ухвалою Шевченківського районного суду Києва, Мільман протягом двох місяців не має права залишати Київ без дозволу слідчого, прокурора або суду. Також він має здати свій закордонний паспорт.

Відео дня

Відзначимо, що звинувачення просило суд про заставу в 6,5 млн грн.

Нагадаємо, СБУ 23 березня 2017 роки провела обшуки в офісі YouControl, а також в квартирах керівництва, працівників і партнерів компанії. Було вилучено близько 100 мобільних телефонів і ноутбуків.

У день обшуків в СБУ повідомили, що викрили київську комерційну структуру, яка займалася незаконним збором і продажем інформації зі статусом обмеженого доступу і є власністю держави.

У компанії спростовую звинувачення СБУ про незаконний збір інформації з держреєстрів і вважають, що цей тиск організовано конкурентами.


YouControl позиціонує себе як інформаційно-аналітична платформа для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. Статутний капітал становить 100 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X