Засновник OLX закрив в Україні мобільний проект оголошень

15 серпня 2018, 16:26

Південноафриканський холдинг Naspers закрив в Україні мобільний проект оголошень letgo.

Про це розповів глобальний СЕО всіх Класифайди Naspers (в тому числі OLX) Мартін Шіпбауер в інтерв'ю liga.net.

"Коли ми побачили, що letgo в Штатах добре пішов, то вирішили спробувати запустити цю програму і на десятці інших ринків в Європі. Один з них - Україна ", - сказав він.

Відео дня

За його словами, найкраще letgo прижився в Туреччині, де вже сильно виріс. Також продукт досить добре себе зарекомендував в Чехії, Хорватії та Словенії.

"Ми інвестуємо зараз туди активно. На інших ринках, де letgo не зайшов, ми або закрили проект, або підтримуємо, але вже не інвестуємо. В Україні OLX все-таки покрив собою нішу letgo. Так як OLX тут добре заточений під мобільні пристрої ", - зазначив Мартін Шіпбауер, додавши, що тому на початку цього року letgo довелося закрити.


Холдинг Naspers (штаб-квартира в Кейптауні) заснований в 1915 році в ПАР. Зараз його сервіси з таких сфер, як інтернет-торгівля, відеорозваг, медіа, працюють в 130 країнах. За шість місяців цього року (квітень-вересень) його консолідований дохід склав $2,958 млрд. Крім OLX, в Naspers входять такі проекти, як мобільний классифайд letgo, платіжна система PayU, сервіс доставки їжі Ifood та інші проекти.


Нагадаємо, Naspers Classifieds запустив сайт оголошень OLX.ua (до 2015 року називався Slando).

Показати ще новини
Радіо NV
X