Закрити питання премій. Коболєв запропонував приватизувати Нафтогаз

10 лютого 2020, 12:05

На думку Коболєва, для виведення Нафтогазу на IPO буде потрібно близько трьох років.

Глава правління НАК Нафтогаз Андрій Коболєв запропонував приватизувати компанію, щоб закінчити дискусії про високі премії топ-менеджменту. Про це він повідомив в інтерв'ю РБК-Україна.

Відео дня

За словами Коболєва, після анбандлінга перешкод для приватизації Нафтогазу не залишилося. На думку голови правління Нафтогазу, приватизація допоможе завершити дискусію про зарплати керівництва.

«Всі говорять: „Вона приносить гроші, але нам не подобається, що менеджмент отримує ринкову зарплату, тому що це державна компанія“. Ніхто не обговорює зарплати в ДТЕК», — заявив Коболєв.

На думку голови правління НАК Нафтогаз, приватизація компанії може бути як повною, так і частковою. Також він додав, що чинний контракт Нафтогазу з Газпромом можна буде спробувати перевести на оператора ГТС.

Також Коболєв заявив, що приватизація поліпшить корпоративне управління Нафтогазу і принесе державі ще більше прибутку.

«Ми давно пропонуємо щонайменше міноритарний пакет випустити на біржу. Якщо результат сподобається, продати і все інше», — додав глава правління компанії.

На думку Коболєва, Нафтогаз можна підготувати до IPO за три роки. Він наголосив, що у разі нормального регулювання це не означатиме ризики для енергетичної безпеки країни.

Нагадаємо, що недавно Кабмін попросив наглядову раду Нафтогазу призупинити виплату премій «за перемогу над Газпромом».

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X