Зарплата Коболєва зменшена на 50%, а щомісячні бонуси скасовані - член Наглядової ради Нафтогазу

20 березня 2019, 18:38

Згідно з новим контрактом, розмір заробітної плати глави правління НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва зменшений на 50% в порівнянні з минулими умови договору.

Також керівник компанії не буде отримувати щомісячні та щоквартальні бонуси, повідомив в інтерв'ю Радіо НВ член Наглядової ради Нафтогазу Сергій Попик.

"Заробітна плата - оклад керівника компанії - буде зменшена рівно на 50%. Другий момент: керівник компанії не отримуватиме бонусів ні місячних, ні квартальних", - сказав він.

Відео дня

У той же час Попик зазначив, що у Коболєва залишається можливість отримати річну премію за умови успішного виконання вимог Кабінету міністрів до держкомпанії.

У середу, 20 березня, Кабінет міністрів подовжив контракт з правлінням НАК Нафтогаз України.

Раніше Наглядова рада Нафтогазу запропонувала подовжити контракт з Андрієм Коболєвим до 22 березня 2020 року.

Як зазначалося в листі Наглядової ради до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, рівень заробітної плати складе 50% від місячного посадового окладу, встановленого минулим контрактом, а також пропонувалися вищевказані зміни в бонусній системі.

"Премія за результатами роботи за рік буде виплачуватися тільки за умови, що буде виконаний ряд ключових показників виконання, першим і найважливішим з яких є створення до 1 січня 2020 року оператора ГТС, готового до сертифікації, а другим - нарощування видобутку газу протягом року", - говорилося в документі.

Показати ще новини
Радіо NV
X