Замість онлайн. Власник Reserved та Cropp вирішив збільшити мережу магазинів в Україні

14 лютого 2018, 17:11

Польський ритейл-оператор LPP Group, який керує брендами Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, змушений відкласти плани з запуску онлайн-продажів в Україні. Водночас, має намір в 2018 році відкрити 10 нових магазинів на додаток до вже відкритих 16 магазинах за останній рік.

Про це повідомила прес-секретар LPP Клаудія Скорлутовская, передає Інтерфакс-Україна.

"Плануємо відкрити в Україні 10 магазинів (в 2018 році - ред.): три магазини бренду Reserved, два - Cropp, п'ять - Sinsay. Це дозволить збільшити торговельні площі мережі до 61 тис. кв. М", - зазначила вона.

Відео дня

Загальна площа нових магазинів складе близько 12 тис. кв. м. Таким чином, мережа LPP в Україні збільшиться до 98 торгових точок.

В LPP розширення пояснюють зростанням продажів в українських магазинах минулого року, що "дало великий імпульс для подальшого розширення мережі в Україні". Так, за останні 12 місяців рітейлер відкрив 16 нових магазинів загальною площею 12 тис. кв. м.

У той же час, за її словами, LPP довелося відкласти плани щодо запуску онлайн-продажів в Україні у 2017 році у зв'язку з труднощами при митному оформленні посилок і при поверненні товарів покупцем. У той же час, ритейлер працює над адаптацією IT-систем до специфіки українського ринку.

Раніше стало відомо, що турецький fashion-бренд заявив про прихід на український ринок.


LPP SA створена в 1995 році. Перший магазин (Reserved) відкрила в 2000 році.

Виробництво товарів для LPP SA Capital Group базується в основному в Китаї, де компанія в 2015 році закупила близько 60% товару, в інших азіатських країнах - близько 30%. Крім того, LPP закупила товари турецького (близько 5%) і польського (близько 2%) виробництва.

Станом на лютий-2018 компанія має понад 1,7 тис. магазинів в 18 країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу. Загальна площа всіх магазинів LPP в світі до кінця 2016 року становила 921 тис. Кв. м.

Для польського рітейлера Україна - один з найбільших ринків, на яких присутні бренди LPP. За 2017 рік мережа магазинів всіх п'яти брендів зросла до 88 точок, загальна площа яких склала 49 тис. кв. м.

Показати ще новини
Радіо NV
X