Популярний в Україні мобільний оператор запустив додаток телемедицини

26 листопада 2019, 14:04

Додатком Doctor Online можуть користуватися абоненти всіх операторів.

Мобільний оператор Київстар запустив додаток телемедицини Doctor Online, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Користувачі додатку зможуть цілодобово отримувати онлайн-рекомендації від лікарів, якщо стан пацієнта не вимагає відвідування клініки.

Відео дня

У додатку можна буде отримати консультацію лікаря, розшифровку аналізів, замовити доставку ліків і запланувати їх прийом.

У підтримці сервісу працюють 40 лікарів різних спеціалізацій: сімейні лікарі, терапевти, урологи, педіатри, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і невропатологи.

"Наші лікарі пройшли кілька етапів тестування і спеціалізоване навчання. Вони володіють навичками проведення онлайн-консультацій і використовують у своїй практиці європейські протоколи діагностики та лікування", - зазначив директор компанії Доктор Онлайн Микола Кисіль.

Для спілкування пацієнта з лікарем використовується захищена платформа аудіо-відеозв'язку в чаті. Особисті дані користувачів обіцяють захищати відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Додаток доступний абонентам всіх мобільних операторів. Консультація довжиною в 10 хвилин обійдеться пацієнту в 50-70 гривень. Оплатити послуги лікаря можна буде за допомогою рахунку Київстар або банківською картою.

Нагадаємо, що недавно Google збирає дані про здоров'я користувачів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X