Законопроект про криптовалюти, перший магазин H&M в Україні та інші головні новини бізнесу

6 жовтня 2017, 20:15
ТОП головних новин українського бізнесу за 6 жовтня від НВ Бізнес

1 У Верховній Раді зареєстрували законопроект про криптовалюти

П'ятеро народних депутатів України подали до Верховної Ради законопроект про обіг криптовалют в Україні.

Відео дня

Документ переданий на розгляд профільних комітетів Ради.

Відзначимо, що раніше парламентський комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності приступив до розробки законопроекту про регулювання обігу криптовалют в Україні.

2 Стало відомо, де відкриється перший в Україні магазин H&M

Один з найбільших міжнародних ритейлерів H&M (Hennes&Mauritz) підписав контракт про відкриття магазину з ТРЦ Lavina Mall.

Відзначимо, що H&M робить вже другу спробу вийти на український ринок. Першу шведський рітейлер зробив у 2014 році, уклавши договір з ТЦ Respublika, але ще на етапі узгодження документів угоду заморозили.

3 В Україні побудували один з найдовших залізничних тунелів

Будівельна асоціація Інтербудмонтаж завершила будівництво Бескидського тунелю, довжина якого становить 1764 м. У ньому розташовані два залізничні полотна.

Бескидський тунель - другий за довжиною (після Лутугинського) залізничний тунель в Україні, є частиною Львівської залізниці. Побудований у 1886 році.

4 Майно Клименка на 900 мільйонів гривень віддали в управління

Головна військова прокуратура передає в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, конфісковане майно екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка на загальну суму понад 900 млн грн (близько $33,6 млн за поточним курсом ).

Нагадаємо, що екс-міністр звинувачується у крадіжці з держбюджету $12 млрд, на які придбав бізнес і нерухомість по всій Україні.

5 Євросоюз ввів мита на продукцію українських метзаводів

Європейська комісія прийняла рішення про введення фіксованого антидемпінгового мита на гарячекатаний прокат виробництва групи Метінвест у розмірі €60,5/тонна, яке також буде застосовуватися до всіх українських постачальників даної продукції.

Крім того, мита введені на продукцію з РФ, Ірану і Бразилії.

Такими були головні ділові новини четверга.

Показати ще новини
Радіо NV
X