Фіксованих націнок не буде. Верховна Рада ухвалила закон, на який чекали тютюнові гіганти

13 квітня 2020, 17:00

Парламент врахував зауваження президента, запропоновані бізнесом: фіксовану маржу для торговців тютюновими виробами вводити не будуть.

Верховна Рада прийняла закон про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який був раніше ветований президентом через так звані тютюнові поправки.

Відео дня

За відповідне рішення проголосували 279 народних депутатів, парламент підтримав також і невідкладне підписання головою Верховної Ради цього закону і негайне направлення його на підпис президенту.

Законопроект № 1049 був прийнятий у другому читанні 4 жовтня 2019 року і містив поправку, що встановлювала фіксовану маржу для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни за пачку.

Виробники тютюнових виробів Філіп Морріс, Джей Ті Інтернешнл Компані, Бритіш Американ Тобакко та Імперіал Тобакко у відповідь заявили, що розглядають можливість скорочення виробництва і подальшого закриття фабрик на території України. Після цього Зеленський відправив закон на доопрацювання, внісши пропозиції до нього.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X