Рада відхилила три постанови про скасування закону про гральний бізнес

21 липня 2020, 16:21

Верховна Рада на засіданні 21 липня відхилила три проєкти постанови про скасування ухвалення Закону Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Постанови № 2285-д-П, № 2285-д-П1 і № 2285-д-П2 підтримали 72, 74 і 76 депутатів відповідно. Так парламент розблокував підписання законопроєкту — без розгляду проєктів постанов про скасування ухвалення закону спікер не міг його підписати і передати на підпис президенту.

Відео дня

Ініціаторами постанов були позафракційний народний депутат Вадим Новинський, лідерка Батьківщини Юлія Тимошенко і Анна Скороход від партії За майбутнє.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада ухвалила закон про легалізацію азартних ігор, які в Україні були заборонені 11 років. Того ж дня в парламенті зареєстрували дві постанови про скасування ухвалення закону Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Перший заступник глави податкового комітету парламенту Ярослав Железняк заявив, що гральний бізнес легалізують не раніше вересня — за його словами, є дві протилежні правки, які набрали більшість голосів. Він пояснив, що в нинішньому вигляді закон не запрацює і до розгляду вето президента гральний бізнес не легалізують.

Показати ще новини
Радіо НВ
X