Захід епохи чорного золота. Експерти зробили прогнози щодо цін на нафту в майбутньому

13 серпня 2015, 04:06
Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) опублікувало щомісячний звіт, який містить прогнози фахівців про майбутнє нафтової галузі

Аналітики зазначають, що світова пропозиція нафти буде зростати, а ціна знижуватися, незважаючи на зростання споживання енергоносія.

За даними експертів, у світі щодня видобувається на 2,7 барелів більше, ніж у 2014 році.

Відео дня

Прогноз аналітиків говорить про те, що пропозиція на ринку нафти настільки перевищує попит, що перенасичення ринку збережеться і в 2016 році, - передає ВВС Ukraine,

Нагадаємо, аналітики Світового банку заявили, що повернення Ірану на нафтовий ринок обійдеться Росії $34 млрд втрат, тоді як для країн-членів ОПЕК - у середньому $22 млрд.


20 липня, рада безпеки ООН одноголосно схвалила резолюцію в підтримку угоди по атому між Іраном і "шісткою"міжнародних посередників.

Раніше в столиці Австрії завершились успіхом тривалі переговори Ірану і "шістки" міжнародних посередників щодо ядерної програми Тегерана.

Угода Ірану з Заходом стала справжньою історичною подією, яка може змінити геополітичні розклади - президент Ірану Хасан Рухани заявив про відмову країни від намірів отримати ядерну зброю.

Однак, верховний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї виступив з промовою, в якій припустив, що його країна в майбутньому відмовиться від ядерної угоди в тому випадку, якщо "угода" не буде відповідати інтересам його країни.

Показати ще новини
Радіо НВ
X