Український IT-бізнес розпочав збір коштів на користь армії, деякі сплачують податки авансом

22 лютого 2022, 17:29

Українські IT-компанії розпочали збір коштів на підтримку армії. Дехто заплатив податки авансом. Оновлено.

Так, IT-компанія Intellias зібрала на потреби українських військових майже 600 тисяч гривень, заявили в прес-службі.

У компанії заявили, що на цю суму фонд Повернись живим придбає і передасть на фронт квадрокоптери. Кошти збирали на внутрішній платформі для благодійних внесків.

Відео дня

Оновлено 23.09. У компанії повідомили, що сума зібраних пожертвувань зросла 700 тис грн. Співробітники зібрали 500 тисяч, а співзасновники виділили 200 тисяч гривень.

Співробітники переводили внутрішню корпоративну валюту або свій робочий годинник, який одразу конвертується у гривневий еквівалент — 375 000 грн. Ще 200 000 грн. пожертвували засновники Intellias.

Компанія Genesis пожертвує фонду Повернись живим 5 млн. грн. Про це у Facebook написав засновник компанії Володимир Багаторічний. Також він пообіцяв продублювати пожертвування працівників компанії.

Компанії Датагруп та Volia оголосили, що виплатять 50 млн гривень податків авансом. У компаніях заявили, що « не можуть залишатися осторонь подій та загроз» навколо країни.

Оновлено 23.02. У GlobalLogic заявили, що перераховують 1 млн грн благодійному фонду "Повернись живим", який підтримує українських військових. Також у компанії закликали співробітників приєднатися до ініціативи через фонди чи людей, яким вони довіряють.

Нагадаємо, що 21 лютого президент Росії Володимир Путін виступив зі зверненням, у якому повідомив про визнання РФ « незалежності» так званих « Л/ДНР ».

Це сталося на тлі спровокованої РФ ескалації на Донбасі та загрози вторгнення російських військ на решту території України.

Після цього рішення на засіданні Ради безпеки ООН Україна закликала Росію скасувати визнання « Л/ДНР» та повернутися за стіл переговорів. Київ також засудив розгортання нових окупаційних військ Росії на території України та зажадав їх негайного виведення.

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні наголосив , що такий крок кремлівського режиму « Може означати односторонній вихід Росії з Мінських домовленостей».

Глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель розкритикував дії РФ та висловив підтримку територіальній цілісності України.

Світова спільнота також засуджує таке рішення РФ .

Президент США Джо Байден ввів у дію санкції проти " Л/ДНР".

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X