Забудовники готові допомогти пільговикам з житлом

17 березня 2016, 12:31
Держкорпорація Укрбуд готова підтримати ініціативу Київради у передачі 1-1,25% житлових приміщень для пільгових категорій населення

Про це повідомляє портал Столична нерухомість.

"Реальне житло, отримають багатодітні сім'ї, воїни АТО, чорнобильці та інші пільговики. Тільки по Києву це близько 200 квартир в рік. Укрбуд підтримає цю ініціативу і впевнений, що до нас приєднаються інші будівельні компанії", – зазначив президент Укрбуду Максим Микитась.

Відео дня

Київська влада має прописати цільове призначення квартир після їх передачі у комунальну власність. У свою чергу, реєстр черговиків на отримання житла повинен бути відкритим у електронному вигляді.

Укрбуд заявляє, що ініціатива запрацює за умови скасування пайової участі будівельників. На думку забудовника, цей внесок є непрозорим і створює корупційні можливості для чиновників.

За словами Микитася, в пайових внесків навіть немає чіткого цільового призначення. Його направляють "на розвиток інфраструктури". Однак, кошти, витрачені саме на цей напрямок будівельниками в суму пайової участі не зараховуються.

"У компаній Укрбуд зараз на оформленні "висить" мереж на 70 млн. гривень. І це тягнеться вже півроку. Всі ми прекрасно розуміємо, чому. А це, між іншим, і є та сама інфраструктура міста, на яку повинні виділятися крихти пайових внесків, які залишаються в бюджеті", – пояснив глава компанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X