Будуть скорочення і скасування рейсів. Заборона на в'їзд іноземців вдарить по авіагалузі - МАУ

27 серпня 2020, 09:39

У МАУ розкритикували рішення Кабміну про заборону на в'їзд іноземців в Україну і анонсували нові скасування рейсів і скорочення.

В авіакомпанії Міжнародні авіалінії України заявили, що 30-денна заборона на в'їзд іноземців поглибить кризу в авіагалузі. Про це представник МАУ заявив в коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"На жаль, дані заходи ще більше поглиблюють авіаційна криза, вони приведуть до ще більшої кількості скасування і скорочень перельотів", - заявили в прес-службі компанії.

У компанії вважають, що в умовах кризи урядову заборону на в'їзд іноземців матиме негативний вплив на авіаційну галузь України, яка зараз економічно ослаблена у відсутності будь-якої державної підтримки.

У МАУ підкреслили, що на даний момент темпи відновлення повітряних перевезень не перевищують 30% в порівнянні з 2019 роком.

"Щоб подолати кризу і продовжити існування, всі підприємства авіагалузі, авіакомпанії України та МАУ зокрема, були змушені вдатися до скорочення десятків рейсів, флоту і працівників", - додали в компанії.

У МАУ подібні скорочення називають безпрецедентною мірою в історії авіації, яка, однак, була необхідна для виживання.

Нагадаємо, що 28 серпня Кабмін закрив кордон для іноземців на місяць - до 28 вересня у зв'язку з пандемією коронавируса в світі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X