Заборона на польоти в аеропорти України і нові санкції проти РФ: Головні ділові новини дня

21 вересня 2017, 19:55
ТОП головних новин українського бізнесу за 21 вересня від НВ Бізнес

1 Євросоюз хоче заборонити польоти в кількох аеропортах України

Європейське агентство авіаційної безпеки може заборонити польоти в аеропорти Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя.

Відео дня

Харківська міська рада побоюється, що авіасполучення між Харковом та іншими країнами буде припинено, таким чином, місто опиниться в авіаційній ізоляції.

Місцева влада просить уряд не допустити закриття повітряного простору над Харковом, обмежившись діючими заборонами на польоти над зоною проведення антитерористичної операції.

2 Власник ТАСкомбанку отримав попередній дозвіл на покупку VS Банку

Національний банк України дав попередню згоду на покупку ТАСкомбанк VS Банк (Львів).

Відзначимо, що власник ТАСкомбанку і Universal Bank - бізнесмен Сергій Тігіпко має намір купити VS Банк (Львів), який опосередковано належить Сбербанку Росії.

3 Суд відмовив Нафтогазу у відкритті справи про банкрутство "дочки" Росатому

Господарський суд Донецької області відмовив Нафтогазу України у відкритті справи про банкрутство Енергомашспецсталі (Краматорськ, Донецька область, входить в машинобудівний дивізіон російського держконцерну Росатом - Атоменергомаш).

Станом на 19 вересня Енергомашспецсталь є 4-м за рахунком найбільшим боржником за газ Нафтогазу серед промислових споживачів та його борг становив 173,6 млн грн.

4 Українська мережа супермаркетів викупить магазини у Billa

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компаніям Салторо Плюс, Фірма Ариант, Мілтон-Груп (всі - Дніпро) придбати активи у вигляді цілісних майнових комплексів підприємства з іноземними інвестиціями Білла-Україна (Київ).

Раніше в компанії Білла-Україна вирішили закрити в Запоріжжі супермаркет Billa з 1 серпня. Причину закриття не уточнили, зазначивши, що це рішення топ-менеджменту компанії.

Пізніше стало відомо, що німецький концерн Rewe Group, що розвиває, мережу супермаркетів Billa в Центральній і Східній Європі, не має наміру виходити з України, але може закрити магазини в регіонах.

5 Проти російських компаній ввели нові санкції

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ввело санкції відносно ряду підприємств групи Єврохім, а також інших російських постачальників міндобрив.

Санкції у вигляді зупинення зовнішньоекономічної діяльності введені за поданням Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

Такими були головні ділові новини четверга.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X