Арештовані рахунки цукрового гіганта і перенесення транзиту російського газу: Головні ділові новини дня

7 вересня 2017, 19:45
ТОП головних новин українського бізнесу за 7 вересня від НВ Бізнес

1 Заарештовано рахунки трьох компаній українського цукрового гіганта

Печерський районний суд Києва наклав арешт на рахунки компаній, що входять до агрохолдингу Астарта - Цукорагропром, Хмельницьке та Волочиськ-Агро в ІНГ Банку. У зв'язку з цим, підприємство може сплачувати з арештованих рахунків тільки податки і заробітну плату.

Відео дня

Зазначимо, що вчора ГПУ провела обшук в головному офісі Астарта-Київ. Компанію підозрюють в ухиленні від сплати податків.

2 Україна планує перевести закупівлю Європою російського газу на східний кордон

Президент України Петро Порошенко заявив про наміри перевести закупівлю Європою російського газу на східний кордон країни після 2019 року.

Він вважає, що Європейський Союз повинен купувати газ на кордоні України з Росією, а не на західному кордоні України з ЄС, як це відбувається зараз.

3 Ашану дали "зелене світло" на покупку мережі Караван

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Ашан Рітейл Україна (входить до складу французької Auchan Group) придбати дистриб'ютора мережі гіпермаркетів Караван.

Новий власник хоче впроваджувати в колишніх магазинах Караван свій комерційний проект і інші напрямки в рамках нової концепції розвитку.

4 Україна провела перший аукціон за допомогою технології Blockchain

Держпідприємство Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) провело перший в світі аукціон за допомогою технології blockchain (блокчейн), яка унеможливлює зміну даних в системі.

Зазначимо, що для створення платформи блокчейн була обрана EXONUM міжнародної компанії BitFury Group.

5 Польські компанії відремонтують дороги на українсько-польському кордоні

Держагентство автомобільних доріг України Укравтодор уклало контракти на виконання капітального ремонту доріг на українсько-польському кордоні з двома польськими компаніями.

Згідно з документом, ремонт доріг будуть виконувати компанії Drog-Bud Sp.zoo і Unibep SA. На ремонт доріг буде спрямовано польський кредит.

Такими були головні новини четверга.

Показати ще новини
Радіо NV
X