За прикладом Європи. У Росії хочуть обмежити в'їзд бензинових автомобілів до великих міст

3 серпня 2017, 16:46
176
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: riafan.ru

У Мінтрансі зазначають, що сьогодні Росія технічно не готова вводити обмеження на в'їзд машин з двигунами внутрішнього згоряння на курорти і в великі міста

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив міністерствам розглянути пропозиції щодо державної підтримки електричного транспорту в країні, серед яких обмеження на в'їзд автомобілів з ДВЗ у великі міста і на курорти

Про це пишуть Известия .

Цей пакет заходів вніс в уряд генеральний директор КамАЗу Сергій Когогін. На його думку, в Росії необхідно розробити програму скорочення шкідливих викидів в атмосферу.

Також керівництво компанії вважає за необхідне встановити нульову ставку транспортного податку для власників електромобілів і гібридів, дати субсидії їх покупцям і організувати для таких машин безкоштовні парковки на муніципальних землях.

В уряді позитивно оцінили ініціативу та наголосили, що вони збігаються з державними планами в розвитку системи електротранспорту. Список заходів міністерства мають розглянути до 17 серпня.

При цьому в Мінтрансі заявили, що сьогодні Росія технічно не готова вводити обмеження на в'їзд машин з двигунами внутрішнього згоряння на курорти і в великі міста.

Варто відзначити, що в цьому році виробники електричного транспорту в Росії отримали 900 млн рублів субсидій (близько $14,8 млн). За словами Медведєва, до 2020 року частка електромобілів у загальному обсязі випуску становитиме не менше 17%.

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 12:33

article_img
Політолог намалював портрет типового виборця Володимира Зеленського
Геополітика

Сьогодні, 14:28

article_img
Україна здатна оживити занепалий дух Європи - французький філософ
Авто

Сьогодні, 12:25

article_img
Як Тузик грілку. Tesla обійшла Audi і Jaguar в незалежному тесті автономності

Головне

Політика

Сьогодні, 14:24

article_img
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського
Євробачення

Сьогодні, 20:38

article_img
Євробачення 2019. Онлайн-трансляція фіналу нацвідбору в Україні
Країни

Сьогодні, 13:51

article_img
Троє британських міністрів хочуть відкласти Brexit