За постачання продуктів в Укрзалізницю змагаються три компанії

19 травня 2017, 17:01
19 травня 2017 року Укрзалізниця провела процедуру розкриття конкурсних пропозицій на визначення єдиного оператора з постачання продуктів харчування для пасажирських поїздів далекого прямування

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зазначається, що у відкритому конкурсі взяли участь три компанії: ТОВ Метро Кеш енд Керрі Україна, WOG Retail та ТОВ Вітал-Тер. Згідно з умовами конкурсної документації, оцінка пропозицій буде проходити протягом 10 днів з моменту їх розкриття.

Відео дня

Головним критерієм вибору постачальника є гарантовано висока якість продукції. Учасники конкурсу повинні запропонувати стандартний асортимент продукції для реалізації в поїздах з обов'язковим нанесенням фірмового стилю ПАТ Укрзалізниця: чай чорний і зелений, кава розчинна і з молоком, печиво галетне і пісочне, вафлі шоколадні і ванільні, вода мінеральна та солодка, цукор.

"Ми прагнемо визначити єдиного постачальника продуктів харчування для всіх поїздів далекого прямування. Це дозволить не тільки більш ефективно організувати поставку поїздів продуктами харчування, але і забезпечити високу якість обслуговування наших пасажирів", - зазначив директор з пасажирських перевезень і сервісу Укрзалізниці Ігор Романків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X