За 5 років Україна збільшила експорт зернових до Китаю в 20 разів

3 травня 2019, 16:37

Китайські підприємства, що працюють в Україні, мають загальні риси - посол КНР в Україні

З 2013-го по 2018-й рік експорт зернових з України в Китай виріс з $26 млн до $533 млн. Про це розповів посол КНР в Україні Ду Вей, повідомляє Latifundist.

"Саме в цю галузь були великі китайські інвестиції, від яких отримана обопільна вигода. Величезну суму китайських інвестицій було зроблено в багато галузей сільського господарства України: вирощування, обробку, зберігання та експорт. І таких успішних прикладів дуже багато", - зазначив дипломат.

Відео дня

За його словами, китайські підприємства, які досягли в Україні успіху, мають загальні риси: локалізація методів управління і ведення діяльності, жорстке дотримання чинного законодавства України, орієнтування на китайський і український, а також міжнародний ринки.

"Наведу приклад: COFCO Agri Ukraine, засновану найбільшим в світі виробником і постачальником сільськогосподарської продукції компанією COFCO, повністю контролюють і управляють українські співробітники. Діяльність компанії охоплює весь виробничий ланцюжок продовольчих культур України, куди входить зберігання продовольства, портові перевезення, експортна торгівля та інші. у 2016 році компанія, інвестувавши $75 млн, побудувала в порту Миколаєва термінал зернових культур з пропускною спроможністю 2,5 млн т в рік", - розповів посол.

Раніше повідомлялося, що в 2018 році Україна експортувала 41,7 млн т зерна на суму $7,2 млрд - рекордне значення в грошовому вираженні в історії країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X