Через анексію Криму в Україні різко впав вилов риби

30 вересня 2015, 15:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Через анексію Криму Україна втратила понад 60% вилову риби. Про це повідомив глава Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів

"Рибна сфера багато втратила після анексії Криму. Понад 60% вилову припадало на Крим. І зараз загальний обсяг, який ми зафіксували, - це 91 тис. тонн", - передає слова Коваліва Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він додав, що згідно з офіційною статистикою, середнє споживання рибної продукції в Україні становить 11 кг, в той час як в Європі цей показник сягає 20 кг.

"Але хочу відзначити, що у нас більшість вилову знаходиться в тіні. За нашими оцінками, кількість виданих квот на вилов судака в 5 разів менше тієї кількості, яка була вивезена на експорт офіційно за документами. Тому я думаю, що реальні цифри щодо споживання риби на душу населення значно відрізняються", - заявив голова Держрибагентства.

За даними Держрибагентства, в Україні в рибній галузі працюють 32 держпідприємства, з яких тільки сім є прибутковими. Також в країні діють 550 суб'єктів, які, за словами Ковальова, займаються промисловим виловом і забезпечують населення рибною продукцією.

Він також додав, що, на його думку, в України є великий потенціал у рибній галузі, але його розвитку заважає тотальна корупція.

Нагадаємо, раніше НВ повідомляло, що любительську риболовлю в Україні хочуть зробити платною.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X