Топменеджер Укрзалізниці пішов у відставку через цькування і повільні реформи

11 березня 2021, 16:25

З Укрзалізниці звільнився Іраклі Езугбая, який раніше керував грузинською залізницею. Він назвав дві причини свого відходу з держкомпанії.

Директор з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці Іраклі Езугбая подав у відставку. Про це він заявив в ході пресконференції, передає Інтерфакс-Україна.

Своє рішення Езугбая пояснив повільними темпами реформи Укрзалізниці та розгорнутої кампанії зі цькування керівництва УЗ.

Відео дня

«Є дві причини. Перша: в моєму розумінні в Укрзалізниці довго не було керівництва вантажного напрямку. Воно з’явилося, воно почало розвертати тенденцію занепаду вантажу і тенденцію занепаду в частці вагонних відправлень. Але те, що недоотримує Укрзалізниця, однозначно отримує хтось», — заявив Езугбая.

Також колишній директор з комерційної роботи УЗ додав, що останнім часом спостерігав в пресі цькування «яка була дуже активною і несправедливою».

Езугбая підкреслив, що Укрзалізниці потрібні реформи, які не можна відкладати.

«Відкладати вони давно. І без впровадження реформ я не бачу можливості досягти позитивного результату», — сказав він.

Колишній топменеджер УЗ висловив надію, що «особисте питання, яке домінувало над раціональним прийняттям рішення, зараз буде знято з порядку денного і реформа піде».

Також він заявив, що звільняється з повною підтримкою з боку керівництва УЗ.

Нагадаємо, що колишній глава Укрзалізниці Бальчун зайнявся видобутком бурштину в Україні. Він має частку в компанії, яка видобуває бурштин на великому родовищі в Рівненській області.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X