З України в Угорщину запропонували прокласти велику автомагістраль

10 жовтня 2017, 15:23
51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Укравтодор планує з'єднати автобаном Львів і Будапешт

Укравтодор має намір реалізувати проект нового автобану Львів - Будапешт (Угорщина) через контрольно-пропускний пункт Дийда

Про це повідомила прес-служба компанії.

Нова автомагістраль з'єднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Ніредьгаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

Так, в рамках реалізації цього проекту Укравтодор спільно з Всесвітнім банком почали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги I категорії Львів - Мукачево.

"Зараз дорога М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а отже, проїзд по ній займає близько 3,5 годин. Новий автобан скоротить час у дорозі до 2 годин", - відзначили в Укравтодорі.

Також наголошується, що ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів до країн Східної і Південної Європи і транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики в країни Східної і Південної Європи, а також забезпечить стійке сполучення Закарпаття з іншими регіонами України.

Укравтодор нагадує, що в цьому році розпочато проектування нової автомобільної дороги I категорії від міста Мукачево до КПП Дийда. Ця ділянка дороги повинна спростити транспортне сполучення між Україною та Угорщиною, а також зняти навантаження з контрольно-пропускного пункту Чоп-Захонь, на який поки що доводиться основна частина вантажних перевезень.

У перспективі новий автобан Львів - Мукачево буде взаємодіяти зі словацьким автобаном R-2, що забезпечить його зв'язок з системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії, Німеччини.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України має намір з'єднати автобаном європейського зразка великі портові міста України та Польщі - Одесу і Гданськ.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися