З України йде великий французький бренд одягу - ЗМІ

15 лютого 2018, 12:15

Компанія ARGO припиняє розвиток французької мережі бренду Promod в Україні.

Про це Асоціації рітейлерів України повідомили два джерела - адміністрація одного з магазинів мережі, а також представник консалтингової компанії.

Так, магазини на Хрещатику і в ТРЦ Lavina Mall закриються до кінця лютого.

Відео дня

Promod була заснована у 1975 році французом Франсисом-Шарлем Поле як сімейне підприємство. За понад 40 років існування їй вдалося відкрити фірмові магазини у 50 країнах. На сьогодні мережа, орієнтована на жінок віком від 20 до 40 років, налічує понад 1 тис. торгових точок по всьому світу.

В Україні бренд вперше з'явився в 2000 році. Однією з перших торгових точок став Promod в Києві на Хрещатику, де він пропрацював понад 15 років. Станом на грудень 2017 року Україні працювало сім магазинів Promod, а вже в січні компанія ARGO заявила в соцмережах про фінальний розпродаж бренду.


Компанія ARGO заснована в 1991 році, займається розвитком мережі мультибрендових магазинів Argosha і мереж монобрендових магазинів Вenetton, Parfois, Promod, Orsay, PiazzaItalia, Desigual, OVS kids, Sisley, Penti, Mango, Lee Cooper і інших.


Нагадаємо, що влітку 2017 року стало відомо, що велика російська взуттєва мережа Kari має намір закрити магазини в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X