Звільнився голова правління найбільшого трубного заводу Пінчука

2 липня 2018, 18:06
810
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Звільнився голова правління найбільшого трубного заводу Пінчука - фото

Фото: Інтерпайп

Звільнився голова правління Інтерпайп НТЗ

Наглядова рада Інтерпайпу Нижньодніпровського трубопрокатного заводу (Інтерпайп НТЗ) звільнила голову правління Євгена Копаєва за його бажанням, доручивши тимчасово виконувати його обов'язки головному інженеру компанії Сергію Костенко.

Про це компанія повідомила у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Повноваження Копаєва припинені з 27 червня цього року.

Відзначимо, що Копаев виконував обов'язки голови правління з 16 січня 2014 року по 19 травня 2015 роки після звільнення з посади екс-заступника генерального директора групи Челябінського трубопрокатного заводу, який належить росіянину Володимиру Горнштейну. З 20 травня 2015 року обіймав посаду голови правління до 27 червня 2018 року.


Компанія Інтерпайп входить у десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, третій за величиною виробник суцільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ), Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ), Інтерпайп Ніко-Тьюб, Дніпропетровський Втормет і електросталеплавильний комплекс Дніпросталь під брендом Інтерпайп Сталь. Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук.


Інтерпайп НТЗ є найбільшим виробничим активом Інтерпайп в трубному бізнесі. Виробляє прямошовні зварні труби діаметром від 152 до 530 мм. Виробничі потужності перевищують 850 тис. тонн.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
7223
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
5791
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ
5202

Головне

Політика

Вчора, 12:19

thumb img
Парламентський рейтинг очолює партія Слуга народу – соцопитування
Події

Вчора, 15:46

thumb img
Біля офісу Укрзалізниці сталися сутички між протестувальниками і силовиками
Події

Вчора, 23:53

thumb img
Екс-президента Криму заарештували у Сімферополі за "супротив працівникам поліції"