З Києва до Варшави. Перемишль стане транзитним пунктом між столицями

3 лютого 2017, 11:57
Польський ж/д перевізник PKP Intercity планує продовжити маршрут одного з своїх потягів. Це дозволить створити зручне стикування між поїздами, що прямують у Перемишль з Варшави та Києва

Про це повідомили в компанії, передає ЦТС.

"Плануємо продовжити маршрут поїзда TLK Pomarańczarka (Варшава-Заходня - Жешув-Гловны) до станції Пшемишль-Гловны, де буде можлива пересадка на/з поїзда до Києва. Завдяки цьому подорож на маршруті Варшава - Львів буде можлива тільки з однією пересадкою", - заявив прес-секретар PKP Intercity Цезарі Новак.

Відео дня

Представник польської компанії не уточнив, чи буде змінюватися розклад поїзда чи йдеться тільки про продовження маршруту із збереженням графіка на діючій ділянці. Зараз поїзд TLK Pomarańczarka відправляється щодня від станції Варшава-Заходня у 05:36 і прибуває на станцію Жешув-Гловны в 11:12. Зворотний рейс з Жешува стартує о 16:54 і прибуває на Варшаву-Заходню в 22:19.

Якщо мається на увазі тільки продовження маршруту, то TLK Pomarańczarka буде прибувати в Перемишль десь о 13:00. Зворотний рейс відправлятиметься близько 15:00. Таким чином, час пересадки між поїздами складе 1,5-2 години. Враховуючи час у дорозі поїзда Київ - Перемишль, загальний час у дорозі для пасажира не буде перевищувати 15 годин. До того ж, цей час можна скоротити, якщо змінити час відправлення TLK Pomarańczarka з Варшави.

Нагадаємо, що зараз між Києвом і Варшавою курсує прямий поїзд. Його маршрут пролягає через Холм і Люблін, а час у дорозі становить близько 17 годин.

Також у PKP Intercity відзначають зростання популярності серед пасажирів поїзда IC Wyspiański (Перемишль-Гловны - Вроцлав-Гловны). Після запуску української складу в Перемишль продажу квитків на цей маршрут зросли на 100%. Причина такого зростання полягає в можливості зручної пересадки з одного поїзда на інший в обох напрямках. За словами Цезарія Новака, PKP Intercity постійно моніторить завантаження поїзда IC Wyspiański і готова запустити додатковий складу в разі необхідності.

Нагадаємо, що наприкінці грудня поїзд Інтерсіті+ Київ-Перемишль здійснив свій перший рейс.

Показати ще новини
Радіо NV
X