З Ізмаїлу відправили до Румунії першу експортну партію автогазу – ЗМІ

9 серпня 2017, 08:50
Компанія Віллі Форте Україна - оператор нової перевалки скрапленого газу в Ізмаїлі відправила першу партію СПБТ (автогаз) на експорт

Про це OilNews повідомило джерело на перевалці.

За його словами, 748 т ресурсу вже завантажено на баржу, оправлення в румунський порт Джурджу очікувалася 8 серпня. Номінальна місткість баржі - 1 тис. т, але оскільки рівень води в Дунаї зараз невисокий, було прийнято рішення не повністю її заповнювати.

Відео дня

Підготовлений на експорт СПБТ виробництва компанії КазРосГаз, одержувач - румунська компанія Vixon Gas, яка оперує власним річковим терміналом по прийомі ЗВГ в порту Джурджу (503 км Дунаю).

Баржа повернеться під нове навантаження через 8-10 днів. За його словами, очевидно, Vixon Gas буде основним клієнтом перевалки в середньостроковій перспективі.


Компанія Віллі Форте Україна - оператор комплексу з перевалки скрапленого газу в порту Ізмаїл на підставах договору довгострокової оренди у компанії Еконоватіка. Резервуарний парк терміналу становить 2 970 куб. м, проектна потужність-120 тис. т на рік.

За інформацією OilNews, Віллі Форте Україна і Еконоватіка входять до сфери впливу чеського трейдера LPG Moravia, яка також представлена в Україні великою трейдинговою компанією Пропан Трейд (Харків).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X