З Alibaba звільнили співробітницю, яка звинуватила свого керівника у насильстві. Вона має намір судитися

13 грудня 2021, 17:37

Китайська компанія Alibaba звільнила співробітницю, яка звинуватила свого супервайзера у сексуальному насильстві. Вона заявила, що не згодна з таким рішенням, пише Bloomberg.

У повідомленні про звільнення йдеться, що співробітниця поширила неправдиву інформацію, чим завдала шкоди репутації компанії.

Співробітниця Alibaba на прізвище Чжоу заявила про насильство з боку менеджера та клієнта компанії у серпні. За її словами, це сталося під час робочої поїздки. Менеджера, якого вона звинуватила у зґвалтуванні, а також двох топ-менеджерів компанії звільнили. Проти нього та клієнта компанії розпочали розслідування, проте у вересні кримінальну справу проти ексспівробітника інтернет-гіганта було закрито.

Відео дня

Правоохоронці дійшли висновку, що у його діях не було складу кримінального правопорушення. За їхньою версією, йдеться про «насильницьку непристойну поведінку». Максимальне покарання за таке порушення у Китаї становить 15 діб арешту. Поліція також спростувала частину заяв Чжоу. Наприклад, її твердження, що вона знайшла відкриту пачку презервативів під ліжком у готельному номері.

Скандал через заяву Чжоу тривав кілька місяців і активно обговорювався в китайських соцмережах, хоча інші подібні звинувачення в рамках кампанії #MeToo піддавалися жорсткій цензурі.

25 листопада її звільнили. Чжоу не отримала вихідної допомоги. Вона заявила, що не згодна з рішенням компанії і має намір «використовувати законні засоби для захисту своїх прав та інтересів».

Звільнена співробітниця також розповіла, що отримала багато повідомлень від жінок, які розповіли, що стали жертвами сексуального насильства на роботі та про те, що їх змушували вживати алкогольні напої на робочому місці.

Показати ще новини
Радіо NV
X