Від Meta до держустанов Японії. Юристи FTX представили детальний список кредиторів

Юристи приховали імена майже 9,7 млн користувачів, чиї кошти застрягли на платформі (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)
Юристи FTX представили детальний список кредиторів криптовалютної біржі.
Як повідомляє Cointelegraph, у списку фігурують авіакомпанії, благодійні організації, венчурні фірми, банки, ЗМІ, а також урядові установи США, Японії, Австралії та Гонконгу.
Серед криптокомпаній перераховані Coinbase, Galaxy Digital, Yuga Labs, Circle, Bittrex, Sky Mavis, Chainalysis, Messari та підрозділи Binance. Також у списку присутні Apple, Netflix, Amazon, Meta, Google, LinkedIn, Microsoft і Twitter. Серед згаданих ЗМІ були New York Times, The Wall Street Journal і CoinDesk.
Також стало відомо, що FTX заборгувала не лише великим компаніям, але й малим підприємствам. Зокрема у списку є компанія з боротьби зі шкідниками в Нассау та садовий центр.
Однак зазначається, що юристи приховали імена майже 9,7 млн користувачів, чиї кошти застрягли на платформі.
На початку листопада 2022 року на Coindesk вийшов матеріал, що показує непростий зв’язок між двома проєктами СЕО FTX Сема Бакмана-Фріда — FTX і трейдинговою компанією Alameda Research. Понад 40% із $14 млрд в Alameda Research — це криптовалюта FTT, що належить FTX.
Загалом FTX заборгувала майже $3,1 млрд своїм найбільшим кредиторам.
Співзасновник біржі Гері Ванг і ексголова Alameda Research Керолайн Еллісон визнали свою провину в кримінальних обвинуваченнях у краху FTX і співпрацюють зі слідчими. Засновника FTX Сема Бенкмена-Фріда був звільнено під рекордну заставу в розмірі $250 мільйонів.
Бенкмен-Фрід відмовився визнати провину за вісьмома пунктами обвинувачення. Відмова від визнання провини дасть змогу отримати більше інформації про докази проти нього і спланувати наступний крок.
Нещодавно стало відомо, що криптобіржа FTX відновила понад $5 млрд ліквідних активів, але масштаби втрат клієнтів внаслідок її краху поки невідомі.