Європейська інвесткомпанія Von der Heyden створює фонд для інвестицій в нерухомість в Україні

19 жовтня 2020, 16:42

Інвесткомпанія Von der Heyden отримала ліцензію на управління активами в Україні від Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Про це компанія повідомила в прес-релізі.

Нацкомісія видала ліцензію ТОВ КУА Фон дер Хейден Груп (Київ) 13 жовтня.

"Отримавши ліцензію, дочірня компанія Von der Heyden Group розпочинає створення закритого інвестиційного фонду для залучення капіталу професійних інвесторів в ринок нерухомості. Мінімальний обсяг інвестицій складатиме не менше 250 тис. євро для кожного інвестора", - зазначається в прес-релізі.

Відео дня

Підкреслюється, що "за семирічний горизонт інвестування фонд планує досягти двозначної щорічної дохідності для своїх інвесторів".

Von der Heyden Group працює в восьми країнах і має досвід девелопменту та інвестицій в офісні будівлі класу А і готелі в Польщі, Німеччині, Іспанії, Португалії та на Мальті. Загальна вартістю активів, в які інвестувала компанія, становить понад 650 млн євро.

ТОВ КУА Фон дер Хейден Груп є 100%-ю «дочкою» мальтійської Timan Investments Holdings Limited, яка виступає материнською компанією Von der Heyden Group. Бенефіціар української компанії - Свен фон дер Хейден, а директор — Дмитро Гавриленко, який раніше обіймав посаду національного директора і керівника українського офісу міжнародної консалтингової компанії в сфері нерухомості Jones Lang LaSalle (JLL).

Показати ще новини
Радіо NV
X