Виставили умови. Єврокомісія дозволила Google купити виробника фітнес-браслетів Fitbit

18 грудня 2020, 10:43

Дані європейських користувачів фітнес-браслетів будуть зберігатися окремо від інших даних Google.

Єврокомісія схвалила угоду з придбання компанією Google виробника фітнес-браслетів Fitbit Inc. за $2,1 млрд. Про це йдеться в рішенні регулятора.

Європейський регулятор схвалив операцію з рядом умов, які повинні забезпечити захист даних користувачів, а також конкуренцію на ринку мобільних пристроїв. Зокрема, комісія встановила, що дані користувачів з фітнес-браслетів Fitbit будуть зберігатися окремо від інших даних Google, які використовуються для реклами.

Відео дня

Також Google зобов'язана гарантувати, що користувачі з ЄС зможуть самі вирішити чи заборонити використання даних про здоров'я і фізичному стані з облікового запису Fitbit і інших сервісів Google.

Зазначені умови будуть діяти протягом десяти років, однак комісія може продовжити їх на такий же термін.

Як зазначає The Wall Street Journal, угоду все ще перевіряють міністерство юстиції США і австралійський антимонопольний регулятор.

Нагадаємо, компанія Alphabet Inc, яка володіє Google, зробила пропозицію про покупку американського виробника носяться пристроїв Fitbit в жовтні 2019 року. Зазначалося, що таким чином Google розраховує поборотися за частину ринку фітнес-трекерів і розумних годин.

У серпні цього року Єврокомісія почала поглиблену перевірку щодо Google через плани компанії купити виробника розумних годин і фітнес-браслетів Fitbit за $ 2,1 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X