Трьома мовами. У Європі запустили сервіс пошуку роботи для українців

13 жовтня, 12:00
У Євросоюзі запустили сервіс пошуку роботи для українців під назвою ЄС Talent Pool (Фото:Markus Winkler\Unsplash)

У Євросоюзі запустили сервіс пошуку роботи для українців під назвою ЄС Talent Pool (Фото:Markus Winkler\Unsplash)

Єврокомісія презентувала онлайн-інструмент, який допоможе українським біженцям шукати роботу в ЄС.

Єврокомісія представила новий онлайн-інструмент, який допоможе біженцям з України знайти роботу в Європі, повідомляє Reuters.

Онлайн-інструмент пошуку роботи під назвою ЄС Talent Pool дозволить особам, які переміщені в результаті вторгнення Росії, завантажувати свої резюме, які будуть доступні більш ніж 4000 роботодавців, національних державних служб зайнятості та приватних агентств зайнятості.

Відео дня

До пілотного проекту приєдналися п'ять країн ЄС, включаючи Польщу, в якій перебуває найбільше українців.

"Для роботодавців у ЄС, які, як ми знаємо, стикаються з нестачею робочої сили в багатьох секторах і з різними наборами навичок, це може бути важливим ресурсом, на який ви можете спертися", - заявив комісар ЄС з питань зайнятості Нікола Шмідт.

Пілотний інструмент пошуку роботи під управлінням Європейського агентства з праці доступний англійською, українською та російською мовами. Він пов'язаний із мережею співробітництва служб зайнятості ЄС із більш ніж 3 млн вакансій.

Як зазначає агентство, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на європейський ринок праці вийшли 600 тисяч українців.

Як повідомлялося, на тлі масового ракетного обстрілу Києва та інших українських міст 10 жовтня Єврокомісія вирішила ще на рік продовжити дію механізму тимчасового захисту для українців. У тих, хто надовго повертався в Україну, статус відбирати не будуть.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X