Внутрішні інвестори зможуть купити п’ятирічні євробонди Укрзалізниці

14 серпня 2021, 11:50

Ко-лід-менеджер розміщення пятлілетніх євробондів Укрзалізниці Dragon Capital (володіє журналом НВ, сайтом NV і Радіо НВ), вивів її єврооблігації на ринок України.

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку 12 серпня допустила до обігу в Україні п'ятирічні єврооблігації Укрзалізниці, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію Нацкомісії.

Відео дня

Ініціатором виведення облігацій, випущених через Rail Capital Markets Plc, став ко-лід-менеджер розміщення цих облігацій Dragon Capital. Облігації планують включити до біржового списку Української біржі.

«Внутрішні інвестори тепер отримають доступ до єврооблігацій Укрзалізниці. Це виправляє несправедливість, коли українські інвестори були позбавлені доступу до найбільш якісним позичальникам, що пропонують доларову дохідність істотно вище, ніж можна знайти валютний депозит в Україні», - зазначив заступник директора з питань торгівлі цінними паперами Dragon Capital Сергій Фурса.

Нагадаємо, що на початку липня Укрзалізниця розмістила п'ятирічні євробонди на 300 млн доларів під історично низьку ставку в 7,875%. Ко-лід-менеджерами і букранерами розміщення виступили Dragon Capital і JP Morgan.

Єврооблігації Укрзалізниці стали 55-й іноземної цінним папером, допущеної до обігу на українському ринку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X