ЄБРР виділить Dragon Capital понад $12 млн на екологічну нерухомість

23 березня 2021, 11:32

ЄБРР виділить інвесткомпанії Dragon Capital кошти на розвиток екологічної нерухомості.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить інвестиційної компанії Dragon Capital (Власник медіахолдингу Медіа-ДК, куди входить журнал, сайт і радіо НВ) $12,5 млн на розвиток екологічної нерухомості. Про це йдеться в повідомленні банку.

Відео дня

Засоби ЄБРР підуть на ремонт офісної будівлі в місті Києві загальною орендною площею 9000 кв. м і придбання двох складських приміщень в Києві і Харкові загальною орендною площею 26000 кв. м.

Відзначається, що компанія Dragon Capital планує отримати для згаданої будівлі в Києві рейтинг «Дуже добре» по BREEAM - провідною в світі методології оцінки, рейтингування та сертифікації екологічності будівель.

Також повідомляється, що з орендарями будуть укладати «Зелені» договори оренди, за якими від них буде вимагатися мінімізація впливів на навколишнє середовище.

Доповнено. Як повідомили в Dragon Capital, кошти ЄБРР підуть на часткове рефінансування бізнес-центру Grand (Київ), а також логістичних комплексів Diana Lux Logistic у Броварах (площею 14,995 кв. м)  та Термінал Харків (площею 11,712 кв. м.).

Всі три об'єкти нерухомості були придбані в 2017-2019 роках і повністю належать Dragon Capital.

"Ця позика також дозволить Dragon Capital розширити інвестиції в секторі комерційної нерухомості, особливо в розвиток наших двох індустріальних парків - M10 у Львові і E40 в Києві", - зазначив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Нагадаємо, що за підсумками минулого року ЄБРР скоротив інвестиції в Україну до 812 млн євро . Проте, за річним обсягом інвестицій Україна посіла третє місце серед країн за операціями ЄБРР після Туреччини та Єгипту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X