За пів року війни. Ярославський втратив $630 млн вартості своїх активів і перестав бути мільярдером — Forbes Україна

24 серпня 2022, 16:22
Харківський бізнесмен Олександр Ярославський (Фото:vesti.dp.ua)

Харківський бізнесмен Олександр Ярославський (Фото:vesti.dp.ua)

За пів року найбільше подешевшали активи Олександра Ярославського, які потрапили під обстріл російської армії.

За пів року повномасштабної війни з Росією харківський бізнесмен Олександр Ярославський втратив $630 млн вартості своїх активів. Про це пише Forbes Україна.

У 2021 році Forbes оцінював статки Ярославського в $820 млн, але на початку лютого цього року видання переоцінило його статки в $1 млрд. Після початку війни активи бізнесмена втратили 62% вартості.

Відео дня

Найбільше подешевшали активи, які потрапили під обстріл російської армії. Так, аеропорт Харків втратив 81% вартості, або $65 млн, Кременчуцький НПЗ – 78%, Харківський тракторний завод – 75%.

Харківський тракторний завод, на території якого Ярославський планував будувати технопарк Екополіс ХТЗ, розташований в Індустріальному районі міста, яке росіяни часто обстрілюють. ТРЦ Караван у місті пошкоджено на 60%.

З активів бізнесмена у Харкові працює лише готель Kharkiv Palace. Як пише видання, завантаженість готелів у місті не більше 20%, тоді як беззбитковий рівень – 35%.

У DCH поки що не оцінювали втрати від обстрілів. У компанії вважають, що поки бойові дії ще продовжуються, оцінювати масштаб втрат передчасно.

Раніше повідомлялося, що український бізнесмен Олександр Ярославський виставив на продаж свою яхту Kaiser майже за 50 млн. євро. Продаж судна він анонсував ще у березні, а гроші обіцяв передати на відновлення Харкова.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X