Ярославський вкладе $200 млн в металургію і $1 млрд в тракторний завод

29 березня 2019, 11:04

Група DCH Олександра Ярославського планує інвестувати в гірничо-металургійний бізнес до $200 млн, в розвиток Харківського тракторного заводу - до $1 млрд

Група DCH, яка об`єднує активи українського бізнесмена Олександра Ярославського, створила компанію DCH Steel, яка буде централізовано керувати відповідними активами: Дніпровським металургійним заводом в Дніпрі і рудником Суха Балка в Кривому Розі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Ярославський планує інвестувати в свій гірничо-металургійний бізнес від $150-200 млн протягом найближчих п`яти років. За рахунок цих капіталовкладень на ДМЗ, зокрема, буде відновлений пічний фонд коксохімічного виробництва і побудована машина безперервного лиття заготовок, а на Сухій Балці планується організувати збагачувальну фабрику, освоїти запаси руди на більш глибоких горизонтах, оновити обладнання.

"У процесі поступової вертикальної інтеграції буде сформовано виробничий ланцюжок "видобуток руди - збагачення - агломерація - плавка чавуну", - повідомили в DCH.

Група DCH являє собою багатогалузевий конгломерат, який працює за моделлю приватного фонду прямих інвестицій. Портфель активів DCH охоплює такі сектори, як фінанси, промисловість, девелопмент і будівництво, транспорт і ін. Одноосібний власник і президент - Ярославський.

Серед інших великих об`єктів інвестицій, про які заявив власник DCH, - Харківський тракторний завод, на розвиток якого буде направлений$ 1 млрд протягом наступних 10 років.

Найбільшим гірничо-металургійним холдингом в Україні є Метінвест, акціонери якого - група СКМ Ріната Ахметова (71,2%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,7%).

Як повідомлялося, Ярославський придбав ХТЗ в 2016 році, рудник Суха Балка - в 2017 році, ДМЗ - в 2018 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X