Японські страхові компанії відмовляються від контрактів із фірмами, що працюють у РФ — ЗМІ

10 квітня 2022, 13:38
На такий крок Японія пішла після влучення до списку «недружніх країн» (Фото:Roméo A. \ Unsplash)

На такий крок Японія пішла після влучення до списку «недружніх країн» (Фото:Roméo A. \ Unsplash)

Японські страхові компанії відмовляються від контрактів із японськими фірмами, які працюють у Росії. Це близько 200 підприємств.

Японські страхові компанії, що займаються страхуванням майна, повністю призупинили укладання нових та продовження діючих контрактів з японськими компаніями, які працюють у РФ.

Відео дня

Про це пише японське видання Kyodo news із посиланням на джерела.

Також страховик Tokio Marine & Nichido Fire Insurance Co не продовжуватиме існуючі контракти після закінчення терміну їхньої дії.

Зазначається, що призупинення сталося після того, як місяцем раніше РФ визнала Японію «недружньою» країною після економічних санкцій, запроваджених Японією та західними країнами, зазначає видання.

Це може призвести до того, що японські фірми залишаться без страховки або укладуть нові контракти зі страховими компаніями за вищими преміями.

На березень цього року в Росії працювали близько 200 японських компаній, пише видання з посиланням на Tokyo Shoko Research.

Раніше повідомлялося, що на тлі військових злочинів РФ проти України Японія розширює пакет санкцій проти Росії , які включають заборону імпорту російського вугілля.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X