Розкішне життя. Як Бернар Арно збудував імперію розкоші LVMH і конкурує з Маском та Безосом

26 червня 2021, 15:00
НВ Преміум

Міцна ділова хватка і точне бачення розвитку індустрії товарів класу люкс дозволили Бернару Арно збудувати найбільшу у світі імперію розкоші й конкурувати з найбагатшими людьми світу — технологічними супермільярдерами Джеффом Безосом та Ілоном Маском, пише журнал НВ.

К ожен ранок суботи Бернар Арно, 72-річний французький бізнесмен, засновник конгломерату розкоші LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), починає з прогулянки магазинами своїх брендів у Парижі. Він дає поради співробітникам, змінює розташування товарів. За день мільярдер може обійти понад два десятки бутиків.

Відео дня

«Потрібно зазирнути у кожен кут і [перевірити] кожну деталь, аби дізнатися, чи працює механізм належним чином, і чи є простір для покращень», — пояснює своє заняття Арно.

Не рідше ніж раз на місяць він на приватному літаку вирушає інспектувати віддалені куточки своєї імперії розкоші. І за таку скрупульозність деякі називають його мікроменеджером. Однак саме такий стиль управління допоміг Арно заробити десятки мільярдів доларів і закріпитися у першій трійці найбагатших людей планети за версією американського Forbes, а віднедавна — очолити її.

Показати ще новини
Радіо НВ
X