Xiaomi хоче викупити свої акції на $1,5 млрд, щоб зупинити їх падіння

3 вересня 2019, 17:00

Китайський виробник смартфонів Xiaomi Corp оголосив у вівторок, 3 вересня, що планує зворотний викуп акцій на 12 мільярдів гонконгських доларів ($1,53 мільярда).

Про це повідомляє Reuters.

Таким чином компанія хоче підтримати папери, які дешевшають.

Акції Xiaomi відреагували на новину про зворотний викуп, найбільший в історії компанії, зростанням майже на 7%, проте потім розгубили частину набраної переваги, завершивши сесію підйомом на 4,2%.

Відео дня

Агентство повідомляє, що акції Xiaomi, яка провела лістинг на Гонконгській фондовій біржі в 2018 році, втратили майже третину своєї вартості в 2019-му. Зараз вони торгуються вдвічі дешевше ціни первинного розміщення. Це пояснюється різким уповільненням зростання компанії і посиленням конкуренції. Папери також постраждали від втрат на Гонконгському фондовому ринку, який різко впав після початку масових антиурядових протестів у червні. Компанії, зареєстровані на біржі Гонконгу, з червня втратили в цілому $152 мільярда ринкової капіталізації.

Минулого тижня Xiaomi скасувала план провести розміщення в Китаї, щоб залучити материкових інвесторів, які прагнуть отримати папери великих компаній. У Xiaomi тоді заявили, що у компанії достатньо коштів.

Показати ще новини
Радіо NV
X