Вторгнення РФ в Україну призведе до скорочення споживання сталі у світі - Worldsteel

20 жовтня, 09:52
У 2023 році Worldsteel очікує зростання споживання сталі у світі на 1% (Фото:yasin hm \ Unsplash)

У 2023 році Worldsteel очікує зростання споживання сталі у світі на 1% (Фото:yasin hm \ Unsplash)

За підсумками цього року світове споживання сталі знизиться на 2,3% порівняно з 2021-м. Усьому причиною зростання інфляції та відсоткових ставок.

Світове споживання сталі у 2022 році знизиться на 2,3% порівняно з минулим роком через високу інфляцію та зростання відсоткових ставок у всьому світі, причиною яких стало вторгнення РФ в Україну.

Відео дня

Про це йдеться у прогнозі Світової асоціації виробників стали Worldsteel.

Згідно з прогнозом Асоціації у 2023 році очікується зростання споживання сталі у світі на 1% - до 1 млрд 814,7 млн тонн. Попит на сталь дещо зросте завдяки активізації інфраструктурних проектів.

Глава економічного комітету Worldsteel Максим Ведоя заявив, що на світову економіку впливає інфляція, посилення грошово-кредитної політики, економічний спад у Китаї та наслідки російського вторгнення в Україну.

За його словами, високі ціни на енергоносії, зростання відсоткових ставок та падіння довіри призвели до уповільнення попиту на сталь у секторах економіки.

" Перспектива на 2023 рік залежить від впливу посилення грошово-кредитної політики та здатності центральних банків стримувати інфляційні очікування", - зазначив Ведоя.

Глава економічного комітету Worldsteel зазначив, що перспективи ЄС схильні до подальшого ризику погіршення через високу інфляцію, енергетичну кризу, посилену війною РФ в Україні.

Раніше повідомлялося, що Всесвітня асоціація виробників стали Worldsteel вирішила призупинити членство російських асоціацій та компаній у цій організації.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X