WOG збирається розвивати кавовий бізнес на залізничних вокзалах

3 серпня 2018, 18:17

Група WOG планує розширюватися, а саме відкривати WOG-кафе на залізничних вокзалах.

Про це розповів гендиректор групи Сергій Корецький в інтерв'ю журналу Новое Время.

"Зараз WOG-кафе відкриті у центральних частинах міст і аеропортах Києва та Львова. Також обслуговуємо пасажирів швидкісних поїздів Інтерсіті. Наступний крок - залізничні вокзали. Ми спробували зробити точку на автовокзалі на Теремках, при виїзді на Одесу, але вона, на жаль, не заробила - вокзал так і не відкрився. WOG хоче не тільки заправляти автомобілі паливом, а й "заправляти" клієнтів - кавою та їжею ", - сказав він.

Відео дня

Крім того, Корецький зазначив, що реалізація кави зросла з 5 млн до 27 млн ​​порцій на рік.

"Ми зрозуміли: у нас непогано виходить продавати якісні товари і послуги у непаливному сегменті, і вирішили, що можемо робити це за межами мережі АЗК. В результаті таких змін ми наростили реалізацію кави з 5 млн до 27 млн ​​порцій на рік", - сказав він.

Крім того, гендиректор додав, що по всіх продуктах готової їжі у форматі take away [на винос, - ред.] група теж виросла в рази.

"За перші півроку 2018 року продаж сендвічів, хот-догів і бургерів знову виросли на більш ніж 15%, десертів - більш ніж на третину, і на 20% зросла реалізація безалкогольних напоїв", - сказав Корецький.


Мережа АЗС під брендом WOG, що входить до групи компаній Континіум, є найбільшою в країні і налічує понад 500 комплексів у всіх областях, а також 32 нафтобази. Зараз WOG контролюють бізнесмени Степан Івахів, Сергій Лагур і діти загиблого Ігоря Єремєєва - Роман і Софія.

Показати ще новини
Радіо NV
X