WOG пояснив штраф від Держпроспоживслужби

11 березня 2016, 15:23
АЗС WOG спростовує інформацію про неякісне паливо, яке виявила Держпродспоживслужба на заправці у Вінниці

Про це передає Інтерфакс-Україна.

"Результати дослідження якості палива засвідчили відповідність нафтопродуктів WOG всім державним стандартам якості. Про це, зокрема, йдеться у складеному акті... Разом з тим інформуємо, що Держпродспоживслужба вказала на незначні недоліки в роботі одного з АЗК WOG у Вінниці, мають виключно нормативно-організаційний характер і ніяким чином не стосуються якості нафтопродуктів", – заявили в WOG.

Відео дня

Компанія також додала, що паливо не забракували і не конфіскували. Всі зауваження Держпродспоживслужби WOG врахував, а штраф на суму близько 100 тис. грн виплатить в повному обсязі.

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів оштрафувала АЗС WOG, Укрнафту, Пульс-24, Гарант-Експрес на 245,9 тис. грн через невідповідность якості нафтопродуктів вимогам законодавства.

В ході перевірок служби на деяких АЗС виявили дизельне паливо, яке не відповідає нормам ДСТУ. Серед них були великі компанії: ОККО, Shell і БРСМ-Нафта.

Перша компанія заявляла, що вони не згодні з обвинуваченнями і готові відстоювати свої права в суді. Тим часом Shell, співробітники якої перешкоджали перевірок, вже вибачилися за цей інцидент. У компанії додали, що вони відкриті до нових перевірок з боку держорганів.

Показати ще новини
Радіо NV
X