WOG Cafe з'явилося в аеропорту Жуляни

4 квітня 2017, 13:24
Компанія WOG Рітейл, що управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, відкрила кафе сіті-формату в міжнародному аеропорту Київ (Жуляни)

Про це повідомив генеральний директор WOG Рітейл Сергій Корецький, передають Українські новини.

Нове WOG Cafe розташоване в зоні очікування аеропорту та працює за графіком 24/7.

Відео дня

"Присутнім у столичному аеропорту для нас вкрай важливо не тільки з точки зору іміджу: це також диверсифікація бізнесу, оскільки ми розраховуємо втричі збільшити непаливні продажі за 5 років", - зазначив Корецький.

За словами керівника управління громадського харчування WOG Рітейл Максима П'ятакова, в тестовому режимі WOG Cafe в аеропорту обслуговувало 200-300 осіб на день, працюючи в неповну зміну, але після переходу на 24-годинний режим роботи розрахунковий обсяг обслуговування планується на рівні 500-700 клієнтів на добу.

Тепер мережа WOG Cafе поза АЗК налічує вже 21 заклад громадського харчування: 3 кава-пойнти, 4 кафе сіті-формату і 14 кафе в поїздах Інтерсіті. Наступний WOG Cafе і WOG Market незабаром буде відкрито на автовокзалі Теремки в Києві.


WOG Рітейл керує мережею АЗК під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Компанія розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема мережу WOG Cafe і WOG Market.

Показати ще новини
Радіо НВ
X