Лоукостер Wizz Air заборонив безкоштовне перевезення ручного багажу

22 червня 2018, 12:10

Угорський лоукостер Wizz Air вирішив змінити правила провезення ручної поклажі в своїх літаках. Зокрема, авіаперевізник скасовує її безкоштовне перевезення. Тепер тільки пасажири з Wizz Priority зможуть взяти з собою багаж в салон.

Про це повідомила прес-служба лоукостера.

"Оскільки у нас обмежений простір на борту, ми не можемо гарантувати, що ручна поклажа пасажирів буде подорожувати разом з ними в кабіні літака", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Тепер, щоб взяти з собою ручний багаж в салон літака, доведеться купувати Wizz Priority, вартість якого становить від €5 до €10 при покупці онлайн і €25 при покупці в аеропорту. Wizz Priority дає право першочергового попадання в салон літака, можливість пронести ручну поклажу, а також маленьку сумку 40x30x18 см (наприклад фотоапарат або ноутбук), але не передбачає пріоритету при реєстрації і контролю з авіабезпеки.

В інших випадках ручний багаж буде поміщений в багажний відділ літака перед посадкою на борт.

Нагадаємо, що останні зміни багажних правил відбулися в жовтні минулого року, тоді авіакомпанія ввела новий стандарт безкоштовної ручної поклажі розміром 55x40x23 см і вагою до 10 кілограм і одночасно обмежуючи кількість людей, які можуть безкоштовно пронести цей багаж на борт літака.

До сих пір перші 90 пасажирів могли взяти з собою в салон літака ручну поклажу, причому в першу чергу гарантовано могли взяти ті, хто мав Wizz Priority, інші - як пощастить.


Wizz Air - одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи. Wizz Air здійснює перельоти налічує 96 літаків Airbus A320 і Airbus A321. Акції Wizz Air котируються на Лондонській фондовій біржі і включені в індекс FTSE 250 і FTSE All-Share Indices.

Показати ще новини
Радіо NV
X